Вітання селищного голови з Днем українського добровольця!

Дата: 14.03.2023 09:00

Громадо, сьогодні в Україні відзначають особливий день – День українського добровольця!

Цей день про Людей, які за покликом серця стали на захист своєї країни, Героїв, які покинули звичайне життя, щоб стати непохитним муром суверенітету і цілісності України, Воїнів звитяги, сміливості та відданості, які є опорою українського спротиву.

У День українського добровольця ми вшановуємо пам'ять про усіх Захисників і Захисниць, які віддали життя у цій кривавій війні, та віддаємо належне тим, хто продовжує боротися за незалежність та свободу нашої країни.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони назавжди залишаться у наших серцях. Вічна та світла пам'ять тим, хто не з нами...

Бажаю кожному, хто продовжує захищати рідну землю, міцного здоров’я, сили і твердості духу, сміливості, принциповості, оптимізму та добробуту. Нехай вам не доводиться стикатися зі злом, а добро завжди буде на вашому боці! Хай Бог оберігає вас на шляху до Перемоги і дарує мир та благополуччя вам і нашій країні!

Низький уклін та щира вдячність усім Воїнам-добровольцям! Ми віримо у вашу силу – силу нескорених.

Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!