ФК «Фанат» – переможці Відкритого турніру з мініфутболу серед команд ветеранів (45+)

Дата: 13.03.2023 08:19

11 березня 2023 року на стадіоні «Колос» КУ «ДЮСШ Пулинської селищної ради» відбувся Відкритий турнір з мініфутболу серед команд ветеранів (45+).

Поборотися за звання чемпіона турніру заявилися 4 команди: «Случ» (смт Любар), «Зоря» (смт Романів), «Фанат» та «Фанат-1» (смт Пулини).

Відкриваючи турнір, очільник громади Олександр Гаврилюк побажав спортсменам доброго здоров’я, гарної та чесної гри і нових перемог!

Хвилиною мовчання спортсмени та присутні вшанували пам’ять усіх загиблих за незалежність України.

4 команди-учасниці зустрілися на футбольному полі, де розгорнулася серйозна спортивна боротьба. Демонструючи хорошу техніку,  кмітливість та наполегливість, команди за коловим принципом «з’ясовували» між собою, хто отримає бажану перемогу.

За результатами турніру місця розподілились таким чином:

• І місце виборола футбольна команда «Фанат», набравши 7 залікових очок;
  • ІІ місце – ФК «Зоря» (смт Романів), яка здобула 6 залікових очок;
  • ІІІ місце виборола ФК «Фанат-1», набравши 3 залікові очки.

Також було визначено переможців турніру у номінаціях: «Кращий  бомбардир», «Кращий  воротар»та «Кращий гравець». Переможцем у першій номінації став представник команди «Фанат» Юрій Костриця, який відзначився 3-ма забитими голами у ворота суперників. Кращим  воротарем став  гравець команди «Случ» (смт Любар) Олександр Янішевський, а кращим гравцем  турніру визнали ветерана футболу, гравця ФК «Фанат-1», Вадима Корнійчука.

Вітаємо переможців і призерів. Дякуємо команадам-учасникам за гарну підготовку  та любов до спортуза  безліч  напружених і захопливих моментів та цікаву гру у поєднанні з дружньою атмосферою.