У Пулинській громаді функціонують телефонні «гарячі лінії»

Дата: 10.03.2023 14:28

З метою оперативного реагування на нагальні проблеми мешканців громади, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, поширення зворотного зв’язку з населенням, на території Пулинської селищної територіальної громади функціонують «гарячі лінії».

Кожен житель громади може звернутися за номером (04131) 3-12-04 або за номером (04131) 3-16-65 з НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ, що належать до компетенції Пулинської селищної ради та її виконавчих органів.

Дзвінки приймаються у робочі дні з 08:00 до 17:00 год (крім обідньої перерви з 13:00 до 14:00 год).

Телефонуючи на «гарячу лінію» необхідно повідомити:

• прізвище, ім’я, по батькові;
  • суть порушеного питання;
  • поштову адресу та (або) адресу електронної пошти, на яку має бути спрямована відповідь по суті звернення;
  • номер телефону.

Анонімні повідомлення не реєструються і не розглядаються.

На «гарячі лінії», у разі крайньої необхідності,  можуть звертатися мешканці з усіх населених пунктів громади і бути впевненими в тому, що тут їм допоможуть!