Успіхи ФК «Пулини» у Відкритому чемпіонаті м. Житомир з футзалу

Дата: 27.02.2023 12:04

25 лютого 2023 року на спорткомплексі «Динамо» у рамках Відкритого чемпіонату м. Житомира з футзалу відбулася чергова календарна гра ФК «Пулини» з командою ФК «Євроголд».

Гра закінчилася перемогою наших земляків з рахунком 6:1. 5 результативними ударами відзначився гравець команди Ілля Поліщук, 1 гол у ворота суперників забив Мирослав Василенко.

Ця перемога дала можливість набрати футболістам ФК «Пулини» 34 залікові очки і закріпитися на першому місці турнірної таблиці Чемпіонату м. Житомира з футзалу у І Дивізіоні.

Попереду у наших футзалістів залишилося 2 календарні гри з командами ВДК «Галант» та «Житомирською політехнікою».

Вітаємо футболістів ФК «Пулини» з черговою перемогою. Щиро зичимо бути у відмінній формі і з кожним матчем доводити бездоганність своєї майстерності та таланту.