Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Дата: 24.02.2023 16:19

Відповідно до розпорядження №12/02-03 від 23.02.2023 року, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування - спеціаліст І категорії відділу освіти Пулинської селищної ради.

Професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів на  вакантну посаду спеціаліста І категорії відділу освіти Пулинської селищної ради

Вимоги до кандидата на посаду:

- громадянство України;

- знання Конституції України, Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про корупцію», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про інклюзивну освіту»;

- педагогічна освіта повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом не менше 2 років;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння основними навиками роботи на комп'ютері (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Publisher, Abbyy Finereader, Google Chrome, Google Sheets (Таблиці), Google Диск, Google Документи)

- знання діловодства.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта та ідентифікаційного коду;
  • копія військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • документ, що посвідчує вільне володіння державною мовою.

Перелік питань на перевірку та оцінку знань з урахуванням специфіки функціональних повноважень вакантної посади спеціаліста І категорії відділу освіти Пулинської селищної ради

1. Що є метою освіти згідно з Законом України «Про освіту»?
  2. Яким чином Закон України «Про освіту» забезпечує право громадян України на  освіту?
  3. Управління освітою. Органи управління системою освіти.
  4. Повноваження і сфера відповідальності районних, міських рад та рад об’єднаних територіальних громад (згідно з Законом України «Про освіту»).
  5. Державний контроль за діяльністю закладів освіти. Інституційний аудит.
  6. Заклад дошкільної освіти та його повноваження. Типи закладів дошкільної освіти.
  7. Завдання дошкільної освіти. Здобуття дошкільної освіти. Роль сім’ї у дошкільній освіті.
  8. Державні стандарти освіти (початкової, базової та загальної середньої освіти). Базовий компонент дошкільної освіти.
  9. Управління та громадське самоврядування закладом освіти.
  10. Соціальний захист дітей у системі освіти, а, зокрема, дітей шкільного та дошкільного віку.
  11. Медичне обслуговування дітей у закладах освіти.
  12. Організація харчування дітей у закладах освіти.
  13. Учасники освітнього процесу, їх права та обов’язки.
  14. Вимоги до оформлення офіційних документів та розпорядчих документів згідно ДСТУ 4163:2020 «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів».
  15. Вимоги до бланків документів та оформлення документів.

Зазначені документи приймаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу до 17.00 год 27 березня 2023 року включно.

Документи приймаються щоденно, крім вихідних днів, з 08.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00 за адресою: смт Пулини, вул. Шевченка, 104, каб. 203, 204.

Просимо врахувати, що під час дії повітряної тривоги, прийом документів не проводиться.