Будь відповідальним – уклади договір на вивіз сміття!

Дата: 22.02.2023 16:58

Шановні мешканці Пулинської громади!

З метою забезпечення дотримання вимог санітарного законодавства у сфері поводження з твердими побутовими відходами та недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ, нагадуємо Вам, що на території громади функціонує Комунальне багатогалузеве підприємство «Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради, яке надає послуги з вивезення сміття.

Окремо нагадуємо, що відповідно до Правил благоустрою на території Пулинської селищної ради, громадяни у сфері благоустрою на території  селищної ради  зобов’язані укладати договори на вивіз твердих та рідких побутових відходів, не допускати складування поза садибою будівельних матеріалів,  для дров та органічних  і побутових відходів.

Для того, аби не шкодити навколишньому середовищу, формувати культуру чистоти та не відбирати у самих себе можливість дихати свіжим повітрям, насолоджуватись мальовничими краєвидами рідного краю, вам лише НЕОБХІДНО ЗАКЛЮЧИТИ ДОГОВІР НА ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ.

Вартість послуги становить лише 15 грн з одного мешканця домоволодіння на місяць.

Як отримати послугу з вивезення сміття?

Крок 1. Зверніться до КБП «Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради за адресою: смт Пулини, вул. Шевченка, 116 (приміщення Ощадбанку), 2 поверх, бухгалтерія.

Крок 2. Заключіть договір на вивезення побутових відходів. З договором можна ознайомитися у документі, прикріпленому нижче.

Договір

Крок 3. Оплатіть послугу.

Крок 4. Відповідно до графіка вивезення сміття,  упакуйте сміття у мішки і виставте біля будинку.

Давайте слідкувати за чистотою разом!