У Пулинській громаді почав працювати ще один Пункт Незламності

Дата: 23.02.2023 14:16

У Пулинській громаді почав працювати ще один Пункт Незламності, облаштований  за адресою: с. Новий Завод, вул. Шевченка, 2-Г (приміщення фельдшерського пункту).

Тепер, у випадку тривалого відключення електропостачання, у Пункті можна зарядити телефон, скористатись інтернетом або просто зігрітись гарячим чаєм. Тут є запас питної води, продукти харчування, аптечка, чайник, посуд тощо.

Нагадаємо, що з метою організації надання допомоги населенню у разі критичних проблем з енергетикою та опаленням, з метою попередження випадків переохолодження людей та запобігання можливим наслідкам несприятливих погодних умов зимового періоду, у Пулинській громаді уже функціонують 2 «ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ», які знаходяться за адресами:

• смт Пулини, вул. Незалежності, 37 (27 державна пожежна рятувальна частина);
  • смт Пулини, вул. Незалежності, 44 (приміщення КНП «Лікарня).

Тримаймось! Разом вистоїмо!

Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису