У Пулинській бібліотеці експонується книжкова виставка-панорама "Прекрасне слово і душа".

Дата: 21.02.2023 12:47

Слова росли із ґрунту, мов жита.

Добірним зерном колосилась мова.

Вона як хліб. Вона мені свята.

І кров’ю предків тяжко пурпурова.

© Ліна Костенко

Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції та досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.

До Міжнародного дня рідної мови у бібліотеці Пулинської селищної ради для усіх охочих, у тому числі і для тих, хто прагне удосконалювати свої знання з рідної мови, презентували книжкову виставку-панораму "Прекрасне слово і душа".

Знати, берегти рідну мову – це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів.

Любіть і поважайте свою рідну мову!