Відбулася зустріч у рамках проєкту підтримки діяльності громадських організацій осіб з інвалідністю в маленьких громадах

Дата: 17.02.2023 16:48

17 лютого 2023 року у приміщенні Пулинської мистецької школи відбулася зустріч осіб з інвалідністю у рамках проєкту «Підтримка діяльності громадських організацій осіб з інвалідністю в маленьких громадах Житомирської області».

Відкривала захід та знайомила з учасниками Неля Ковалюк – голова Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.».

Фото без описуПулинський селищний голова Олександр Гаврилюк у своєму виступі наголосив, що діяльність ради спрямована, у тому числі, і на підтримку людей з інвалідністю, особливо у складний воєнний час.

У форматі «питання-відповіді» обговорили ряд питань, які цікавили учасників події, зокрема щодо:

• змін в українському законодавстві щодо забезпечення санаторно-курортними путівками осіб з інвалідністю;
  • державних програм щодо здійснення виплат ВПО з інвалідністю;
  • забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації;
  • змін щодо працевлаштування осіб з інвалідністю, виконання квоти;
  • навчання осіб з інвалідністю у період повномасштабної війни;
  • реабілітації дітей та молоді з інвалідністю в громадах Житомирської області;
  • співпраці з громадськими організаціями осіб з інвалідністю в питаннях потреб забезпечення ТЗР тощо.

Фото без опису

Спікерами заходу були: Анатолій Д’яченко заступник директора Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОДА, Ярослав Возний – директор Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Овчаренко Наталія – директор КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю» м. Попасна, Луганська область (центр наразі знаходиться в м. Житомир), Галина Скомаровська – представник ТОВ Форвард-Орто в Житомирській області.

Насамкінець, люди з інвалідністю отримали продуктові набори від фінського фонду Abilis.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису