Із засідання постійної комісії з питань земельних відносин…

Дата: 16.02.2023 13:58

16 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, житлово-комунального господарства та екології.

Присутні члени комісії розглянули 4 питання порядку денного, зокрема:

• Про затвердження Статуту Комунального багатогалузевого підприємства «Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради у новій редакції.
  • Про надання дозволу на виготовлення  детального плану території.
  • Про коригування адреси земельної ділянки.

Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Іван Кайданюк інформував про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Пулинської селищної ради на 2021-2023 роки, а саме:

• У розділі ІІ Програми «Перелік завдань, заходів та показників Програми благоустрою населених пунктів Пулинської селищної ради на 2021-2023 роки, п. 4 «Забезпечити утримання, придбання та поточний ремонт засобів безпеки руху (дорожніх знаків, пішохідних огороджень, дорожньої розмітки тощо)» доповнити словами «встановлення автобусних зупинок, встановлення та обслуговування систем відеонагляду».
  • У розділі ІІ Програми «Перелік завдань, заходів та показників Програми благоустрою населених пунктів Пулинської селищної ради на 2021-2023 роки, п.5 «Забезпечити прибирання парку, площі, вулиць населених пунктів, кладовищ, ліквідація стихійних та несанкціонованих сміттєзвалищ» доповнити словами «забезпечення сплати екологічного податку».

Після детального вивчення та обговорення питань порядку денного, члени комісії, зі змінами та доповненнями, підтримали відповідні проєкти рішень.

Фото без опису Фото без описуФото без опису  Фото без опису