У Пулинах стартує акція «Здай книгу російською – підтримай ЗСУ»

Дата: 14.02.2023 15:35

Шановна громадо, Пулинська селищна рада оголошує про старт благодійної акції на підтримку української армії «Здай книгу російською – підтримай ЗСУ».

Усіх охочих позбутися російських і радянських книжок закликаємо зачистити свої книжкові полиці від літератури російських авторів та долучитися до підтримки наших Захисників і Захисниць.

Книги можна принести і залишити у ЦНАПі Пулинської селищної ради за адресою: смт Пулини, вул. Шевченка, 104.

Стартуємо завтра, 15 лютого 2023 року. Акція триватиме протягом місяця, по 15 березня 2023 року.

Уся зібрана макулатура буде реалізована, а виручені кошти спрямуємо на задоволення потреб Воїнів-земляків.

Давайте разом позбудемося «літературного агресора» і принесемо користь нашим військовим!

Російську книгу здай Перемогу наближай!