З нагоди професійного свята

Дата: 09.02.2023 09:00

Щорічно 9 лютого відзначається Міжнародний день стоматолога. Це свято не офіційне, але в Україні його відзначають вже майже 30 років – з 1993 року.

Вважається, що професійне свято стоматолога пов’язане зі святою Аполонією. Донька олександрійського чиновника за свою віру піддавалась тортурам і, щоб звільнитись від тяжких мук, саме 9 лютого 249 року Аполонія кинулась у вогонь. Після з’явилась легенда, що згадка імені Аполонії і молитва їй може допомогти при сильному зубному болі.

Представники стоматологічної професії – люди особливі. Вони виконують клопітку, часом надскладну і завжди – надзвичайно важливу справу. Стоматологи щодня допомагають людям стати щасливими, адже дарують їм красу усмішки, впевненість у собі, гарне самопочуття.

Щиро вітаємо усіх представників цієї давньої та благородної медичної спеціальності. Бажаємо вам нових професійних злетів і якомога більше щирих, білосніжних посмішок.Нехай ваша майстерність і надалі приносить користь людям.