Бібліотека Пулинської селищної ради запрошує охочих долучитися до акції "Подаруй книгу бібліотеці"

Дата: 01.02.2023 16:01

14 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день дарування книги . Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

З нагоди Міжнародного дня дарування книг, бібліотека Пулинської селищної ради запрошує всіх поціновувачів слова долучитися до доброчинної акції "Подаруй книгу бібліотеці".

«Дарування книг бібліотекам - це давня форма доброчинності, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника, - розповідають бібліотекарі. – Ця акція дасть можливість продовжити життя книзі, яка знову і знову буде радувати читачів. Можливо, подарована книга надасть відповіді на питання тому, кого вони хвилюють, для інших – стане джерелом натхнення, яскравих вражень та емоцій, або навіть дороговказом у житті».

Долучайтесь до акції та приносьте книги у бібліотеку не лише з 01 по 14  лютого, а й протягом усього 2023 року.

Переконані, подаровані Вами видання стануть відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду бібліотеки Пулинської селищної ради.

Пам’ятайте: добрі справи робити приємно!