Пільговий проїзд на території Пулинської територіальної громади

Дата: 30.01.2023 12:25

З метою реалізації громадянами права на пільговий проїзд, згідно з діючим законодавством та для забезпечення відшкодування коштів перевізникам за пільгове перевезення окремих категорій громадян на маршрутах загального користування, селищною радою прийнята Програма від 28.01.2021 року №248 «Про Програму відшкодування, компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним (залізничним) транспортом та за надані послуги зв’язку у Пулинській селищній раді на 2021-2023  роки».

На виконання заходів Програми передбачено кошти для оплати компенсації за проїзд на території Пулинської територіальної громади автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування, зокрема:

• учасників бойових дій;
  • осіб, які отримали інвалідність внаслідок війни;
  • учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І-ІІ категорії;
  • осіб з інвалідністю I  групи;
  • дітей з інвалідністю віком від 6-ти років;
  • осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю;
  • батьків військовослужбовців, що загинули під час проходження військової служби;
  • дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • щочетверга – осіб з інвалідністю ІІ-III групи та пенсіонерів.

Рішенням комісії з визначення коефіцієнта співвідношення кількості безоплатних і платних пасажирів для відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд від 27.01.2023 року, договори на перевезення пільгових категорій громадян заключені з ФОП Лисицький Й.С. (маршрут Житомир – Симони, Житомир – Івановичі), ФОП Лисицький В.Й. (маршрут Житомир – Стара Рудня, Житомир – Радецьке Будище), ФОП Гречко М.І. (маршрут – Житомир – Старий Майдан), ПП «РІМ-Богдан» (маршрут Житомир – Березники, Житомир – Хорошів, Житомир – Ходорівка), ПП «ПАТП-2007» Савицький В.Є. (маршрут Житомир – Олізарка (через Новий Завод).