До уваги родин полонених та зниклих безвісти Захисників і Захисниць

Дата: 25.01.2023 12:56

Якщо близька вам людина потрапила у полон або зникла безвісти, звертайтесь за допомогою до найближчого для вас регіонального представництва.

За вказаними контактами Ви зможете записатись на особистий прийом або отримати консультацію телефоном щодо усіх необхідних процедурних, юридичних та соціальних питань. Також у Консультаційних центрах надають кваліфіковану психологічну допомогу.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими нагадує про роботу консультаційних центрів (КЦ) на місцях:

• Консультаційний центр Східного регіону (Харківська, Полтавська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська та Запорізька області) – м. Харків, 0800300176.
  • Консультаційний центр Південного регіону (Миколаївська, Одеська, Херсонська, Кіровоградська області) – м. Миколаїв,        0 800 200 202.
  • Консультаційний центр Центрального регіону (Вінницька, Житомирська, Чернівецька, Хмельницька та Черкаська області) – м. Вінниця, 0 800 200 606.