Футболісти ФК «Пулини» здобули чергову перемогу у Відкритому чемпіонаті з футзалу

Дата: 23.01.2023 08:58

22 січня 2023 року на спорткомплексі «Динамо» відбулася чергова календарна гра у рамках Відкритого Чемпіонату м. Житомира з футзалу. У другій грі другого кола І Дивізіону ФК «Пулини» зіграли проти команди «Агро-Нива».

Глядачі мали унікальну можливість стати свідками напруженої безкомпромісної боротьби, у якій з мінімальною перевагою перемогу здобули наші земляки, які закінчили гру з рахунком 2:1.

Ця перемога дала можливість футболістам ФК «Пулини» здобути 3 залікові бали та закріпитися на першому місці турнірної таблиці Чемпіонату м. Житомира з футзалу у І Дивізіоні.

У ході гри двома результативними ударами відзначився футзаліст Ілля Поліщук.

Вітаємо наших футболістів з черговою перемогою та бажаємо і надалі лишатися лідером Чемпіонату. Щиро зичимо бути у відмінній формі і з кожним матчем доводити бездоганність своєї майстерності та таланту. Здоров’я, досягнення спортивних цілей, високих результатів, успіхів на полі і великої удачі в житті.