Бібліотекарі Пулинської книгозбірні доєдналися до флешмобу «Книжковий ланцюг єдності»

Дата: 22.01.2023 16:23

Працівниці бібліотеки Пулинської селищної ради доєдналися до флешмобу «Книжковий ланцюг єдності» у соцмережі “Фейсбук”, ініційований Молодіжною секцією Української бібліотечної асоціації, з нагоди державного свята Дня Соборності України.

За умовами активності кожен учасник повинен:

• зробити фото з книгою, автор якої має бути саме з тієї області звідки й сам учасник (книги можуть бути і сучасних письменників, і класиків);
  • завантажити своє фото з книгою та хештегом #Книжковий_ланцюг_єдності. В описі необхідно додати коротку інформацію про книгу: ПІБ автора і назву книги, а також область звідки ви й автор родом;
  • за бажанням можна також додати ще й патріотичне гасло.

З-поміж інших наші бібліотекарі обрали книги письменниць із Житомирщини «Крила на виріст» Оксани Дубини та «Нерозгаданий постскриптум» Тетяни Пишнюк, додавши патріотичні символічні кредо: «Україна була, є і буде!» та «Україна переможе! Віримо. Знаємо. Зможемо!»

Фото без описуФото без опису Фото без опису