У Пулинській бібліотеці експонується книжкова виставка-екскурс "ОДНА ЄДИНА СОБОРНА УКРАЇНА"

Дата: 22.01.2023 12:08

22 січняособлива дата в історії нашої держави. День Соборності Українидень, коли вперше за багато століть історичні українські регіони об'єдналися в одну державу. Це день нашої першої Незалежності, який підкреслює, що ми всі один народ і ніякі кордони не зможуть нас розділити.

З нагоди відзначення Дня Соборності України працівниці бібліотеки Пулинської селищної ради підготували виставку-екскурс "ОДНА ЄДИНА СОБОРНА УКРАЇНА" та запропонували до перегляду фільм про історію Соборності України.

На жаль, справжня Соборність та єдність нації кується під час великих випробувань. І сьогодні, коли наша нація складає черговий іспит на єдність, державність, зрілість та гідність, День Соборності є нагадуванням, яким довгим і важким був шлях до воззєднання українських земель.

Українці об'єднались в 1919 році й продовжують разом боротись проти окупантів досі, доводячи ворогам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Ми незламні, коли єдині!

Слава Україні!