Вітання Пулинського селищного голови

Дата: 19.01.2023 09:00

Дорогі земляки!

19 січня ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – світле та чисте Богоявлення Господнє, знане в народі як Водохреща!

Саме у цей день завдяки нашій вірі, сумлінню, добрим прагненням, разом із чистою водою, яка набуває особливих, цілющих властивостей, відбувається очищення людської душі та тіла.

Нехай у цей Святий день у серці кожного з вас знайдеться місце для любові та прощення, а життя стане світлішим і чистішим! Від щирого серця бажаю, щоб на усіх нас зійшла свята Божа благодать, принесла мир, спокій та перемогу рідній Україні.

Нехай вода, благословенна самим Господом, зцілить кожного духовно і тілесно, змиє зневіру, додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ. Хай у крижаній воді водохресних днів потонуть усі біди, страждання і розчарування, а свята йорданська вода наситить кожну українську родину здоров'ям, добробутом, внутрішнім теплом та домашнім затишком.

Христос Хрещається!

З найщирішими вітаннями – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!