Дата: 19.01.2023 14:54

Оголошується  конкурс по відбору надавачів послуг з пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи щодо відбору суб’єктів господарської діяльності, які будуть забезпечувати лікарськими засобами та послугами зубопротезування постраждале населення району в 2023 році в межах граничних лімітів.

Конкурс відбудеться 30 січня  2023 року в приміщенні  Пулинської селищної ради (вул. Шевченка, 104 ) об 11 годині.

Конкурсну документацію необхідно подати до Пулинської селищної ради до 27 січня 2023 року включно, за адресою: смт. Пулини вул. Шевченка, 104.  Довідки за телефоном 3-12-04.

Конкурсна документація повинна містити:

-   заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копію відповідної ліцензії на всі лікарські засоби та вироби медичного           призначення;

- відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;

-  відомості про мережу аптечних та стоматологічних установ;

-  відмості про кваліфікацію персоналу;

- відомості про дотримання граничних постачальницько-збутових надбавок на лікарські засоби і вироби медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів).

-   копію установчого документа претендента.