«Нитка єдності» в’ється у Пулинській громаді

Дата: 18.01.2023 15:23

Щоб засвідчити світовій спільноті нашу єдність та національну ідентичність, працівники Пулинської селищної ради долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Нитка Єдності» до Дня Соборності України, ініційованого Управлінням культури та туризму Житомирської ОВА у партнерстві з Почесним амбасадором Житомирщини, майстром народної творчості Олегом Земнуховим.

Українська єдність, проявлена у нерозривному тісному зв’язку, взаємопідтримці та зосередженості на спільній меті вражає людей в усьому світі, по-родинному об’єднуючи всі покоління українців, незалежно від їх місця перебування, соціального статусу, політичних та моральних переконань!

З початком війни саме єдність стала невід’ємною характеристикою українського народу, маркером національної ідентичності, перетвореним на зброю прицільного ураження проти ворогів.

Незрима духовна ниточка єдності українців уже зробила все те, що інші вважали неможливим. І саме ця єдність приведе усіх нас до бажаної Перемоги! Бо разом ми – могутня сила!