Із засідання постійної комісії з питань земельних відносин…

Дата: 12.01.2023 09:49

Сьогодні відбулося чергове засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, житлово-комунального господарства та екології. На засідання прибули 5 із 9 членів комісії, які розглянули 2 питання порядку денного.

Завідувач сектору земельних відносин Василь Владиченко, поінформував членів комісії про розгляд постанови Верховного Суду від 30.11.2022 та рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 26.12.2019 по справі №240/11704/19, наголосивши на основних положеннях рішення.

Значну частину часу члени комісії приділили розгляду звернення депутатів Пулинської селищної ради 8-го скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, державного агентства лісових ресурсів України, Міністерства юстиції України, Державної регуляторної служби України, щодо проекту Закону України «Про особливості управління об’єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського акціонерного товариства «Ліси України».

Основна теза звернення:

«…виключити з тексту проєкту Закону України «Про особливості управління об’єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського акціонерного товариства «Ліси України» норми, що стосуються:

• земель, які надані у постійне користування спеціалізованим комунальним лісогосподарським підприємствам та речові права на які не оформлені у встановленому законодавством порядку;
  • ліси на землях комунальної власності, надані в постійне користування.

Після детального вивчення та обговорення питань порядку денного, члени комісії, зі змінами та доповненнями, підтримали відповідні проєкти рішень.