71 сучасний ноутбук отримали вчителі закладів освіти громади

Дата: 29.12.2022 15:01

У рамках національного проєкту Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки України «Ноутбук кожному вчителю», за підтримки Фундації Олени Зеленської, вчителі 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Пулинської громади отримали ще 71 сучасний ноутбук.

Завдяки цьому приємному новорічному подарунку, вчителі нашої громади забезпечені сучасними гаджетами на 100 %.

Такі вкрай потрібні освітні девайси, які відповідають сучасним вимогам, близько 12 годин можуть працювати на акумуляторі, з чималою кількістю гігабайт оперативної пам’яті та можливістю працювати у зручних серверах та програмах, допоможуть нашим вчителям продовжувати надавати якісні освітні послуги. Адже доки діти вчаться, а вчителі навчають, у нашої країни є майбутнє.

Селищний голова Олександр Гаврилюк та начальник відділу освіти Пулинської селищної ради Наталія Опанащук, передаючи ноутбуки директорам ліцеїв і гімназій зазначили, що наявність сучасної та швидкої комп’ютерної техніки є одним із визначальних факторів успішного провадження освітнього процесу, особливо в умовах війни. Нині ноутбук – не лише полегшує роботу нашим вчителям, а й дає можливість готувати та проводити цікаві уроки з використанням яскравих презентацій. Окрім іншого, це також чудовий спосіб зацікавити школярів вивченням предмета.

Принагідно зазначимо, що раніше освітяни вже отримали 45 хромбуків та 12 ноутбуків.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису