У Пулинах відбувся тренінг для молоді «Участь молодих людей у житті громади»

Дата: 27.12.2022 16:48

27 грудня у Пулинах зібралися активні й креативні, амбіційні та ладні до змін молоді люди, аби стати частиною  тренінгу «Участь молодих людей у житті громади», який організувала Пулинська селищна рада спільно з командою Молодіжний центр Житомирщини #kreativ_space.

Послухати обдарованого та енергійного ментора Сергія Мамулу, поспілкуватися, сформувати корисні кейси, цікаво та з користю провести час у колі прогресивної молоді прийшли ті, хто відчуває у собі нестримне бажання до розвитку і змін, а також якісного впливу на вирішення проблем молоді у громаді.

У нестандартній, досить активній та світлій атмосфері, обговорювали питання партисипації, тобто участі молодих людей у житті громади, разом рухалися драбиною Харта, вивчали поняття «участі», її видів та форм, грали у «Так чи ні», «Скажи своє слово», визначали межі впливу і відповідальності, а також дуже багато комунікували між собою, щоразу змінюючи активності та ролі.

Окрім іншого, Сергій Мамула  розповів присутнім про спектр можливостей для молоді, у тому числі про тематичну програму UPSHIFT у Житомирській області, а також про неформальну освіту, змістовне дозвілля, коворкінг та інші активності  у Молодіжному центрі Житомирщини #KREATIV_SPACE.

За філіжанкою чаю та кави вдалося по-дружньому поспілкуватися з активними й цілеспрямованими молодими людьми та осягнути їх запити і потреби. Разом зуміли поглянути на однакові проблеми з різних боків, дослухаючись до думки кожного.

Щира вдячність усім причетним! Сподіваємося, що такий позитивний треніг-знайомство стане першою підвалиною для розбудови молодіжного руху у Пулинській громаді.

Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису