У Пулинах відбудеться новорічний благодійний концерт "Разом до Перемоги"

Дата: 28.12.2022 09:18

Шановна громадо!

Центр культури і дозвілля Пулинської селищної ради запрошує усіх охочих на новорічний благодійний концерт "Разом до Перемоги".

Захід відбудеться 29 грудня о 15.00 год у приміщенні Центру культури і дозвілля.

У рамках благодійного концерту кожен матиме унікальну нагоду придбати патріотичні браслети, шопери, новорічно-різдвяні вироби та багато інших унікальних тематичних витворів обдарованих учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів дошкільної освіти та вихованців КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості Пулинської селищної ради».

Усі кошти, зібрані на благодійному концерті та ярмарку будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.

Не лишайтеся осторонь, приходьте, щоб зарядитися позитивною атмосферою, насиченою духом зимових свят та робіть свій внесок у наближення нашої перемоги.

Кожен допоможе – Україна неодмінно переможе!