Вітання Пулинського селищного голови

Дата: 24.12.2022 15:45

Шановні жителі та гості Пулинської громади! Вітаю вас зі світлим і радісним святом – Різдвом Христовим!

Саме це чудове свято незмінно приносить у наші домівки затишок, незгасну надію та сакральну радість, якою ми щиро ділимося з сім'єю, друзями і рідними.

Нехай цей Святий вечір об’єднає усіх, хто зустрічає це свято в колі найближчих і найдорожчих людей, а також тих, хто далеко від рідної домівки, та принесе нам виконання усіх світлих помислів і сподівань!  Щиро зичу кожній родині любові, душевного тепла, здоров’яблагополуччя та сили продовжувати боротьбу.

Зі щирою надією в серці утверджуймо нашу віру в Перемогу, а коли зійде на небі Вифлеємська зоря, помолімося за тих, хто вже у засвітах святкує Різдво Христове: за безстрашних Героїв, які віддали свої життя в боротьбі за Україну та за наших мужніх синів і доньок, які запалюватимуть різдвяну свічку на передовій, у бліндажах та окопах.

Нехай цьогорічне Різдво сповниться дивом Господнім, стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік і пробудить у наших серцях світло віри, сповнить надією, утвердить любов.

Христос рождається! Славімо його!

З найщирішими вітаннями – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!