Вітання Пулинського селищного голови

Дата: 22.12.2022 08:00

22 грудня уся країна відзначає День енергетика  – свято фахівців енергетичної галузі, людей, які щоденно несуть світло у наші домівки, віддають свої знання та вміння для того, щоб безперебійно працювали підприємства та установи, а у наших оселях було тепло і затишно.

Переоцінити значення енергетичної галузі для повноцінної життєдіяльності в суспільстві важко, її значимість особливо гостро відчулася, коли окупанти почали знищувати критичні об’єкти інфраструктури України.

Саме завдяки титанічним зусиллям тих, чиєю зброєю є дроти і запобіжники, усі ми маємо світло, а разом з ним надію і віру.

Шановні працівники енергетичної галузі, у день Вашого професійного свята зичу Вам міцного здоров’я, наснаги та терпіння у нелегкій праці. Нехай у вашому житті не буде приводу для напруги, жодна мрія не зустрічає опору, а ваша праця достойно оцінюється громадськістю. Хай вам завжди світить родинний теплий вогник та наповнює кожного з вас енергією світла!

З повагою - Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!