4 велосипеди у якості благодійної допомоги передали у Пулинську громаду

Дата: 16.12.2022 08:32

У рамках міжнародної кампанії #BikesForUkraine ГО «Асоціація велосипедистів Києва», за сприяння Житомирської ОВА, передала у якості благодійної допомоги на безкоштовній основі 2 дитячі велосипеди для Дитячого будинку сімейного типу Тужиків та 2 велосипеди для служби у справах дітей Пулинської селищної ради.

Велосипеди, отримані U-Cycle від Генерального директора департаменту мобільності і транспорту Європейської комісії, у якості допомоги для українських міст і громад, сприятимуть підвищенню мобільності працівників служби та частішому обстеженню умов проживання різних категорій сімей, в яких проживають діти та якими опікується служба у справах дітей. А також така благодійна допомога стала гарним передріздвяним подарунком для дітей Дитячого будинку сімейного типу.

Щиро дякуємо усім причетним за надану допомогу та сподіваємося на подальшу співпрацю! Нехай світло у очах наших дітей горить все яскравіше, зігріваючи серця кожного добродія, та відгукується у душах людей вдячністю!