Вітання Пулинського селищного голови

Дата: 15.12.2022 08:00

Шановні судді та працівники апаратів судів! Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем працівників суду України!

Це свято обєднує усіх, хто своєю самовідданою працею на судовій ниві примножує кращі традиції українського судочинства, виконує свої високі обовязки в імя законності, справедливості, гуманізму і захисту прав людини.

У часи війни, коли наша країна захищає свої цінності та суверенітет, саме ви залишаєтесь гарантами довіри громадян до держави та суспільної злагоди – ви захищаєте скривджених, караєте винних і виправдовуєте чесних.

З нагоди свята бажаю вам, шановні працівники суду, нових вагомих здобутків та успіхів у почесній справі служіння закону та народу України!

Хай не зрадять Вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму! Нехай людська повага стане вам гідною подякою за виваженість у прийнятті рішень, ділову принциповість, а також людяність і толерантність. Міцного здоров’я, великого щастя, благополуччя вам і вашим родинам! Зі святом!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!