Гірчить Чорнобиль… крізь роки гірчить…

Дата: 14.12.2022 14:55

Сьогодні Пулинська громада разом з усією Україною вшановує ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Вклонитись тим, хто поліг у боротьбі з невидимим ворогом, тим, хто усвідомлено й мовчки, жертовно віддав своє життя у ядерному котлі, прийшли працівники Пулинської селищної ради на чолі з очільником громади Олександром Гаврилюком та працівники Центру культури і дозвілля. Учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятного знака «До 20-ї річниці аварії на ЧАЕС та схилили голови у скорботному мовчанні.

Час не заколисує рани. Не минув біль Чорнобиля... І наш святий обов’язок у цей складний час – пам’ятати про кожного, хто врятував не лише країну, а й майбутнє людства.

Нехай більше ніколи не повториться ця трагедія, а у кожній родині панують мир, затишок і добробут.

Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом!