14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Дата: 14.12.2022 08:00

Цьогоріч, 14 грудня, у день офіційного повідомлення про завершення будівництва і прийняття в експлуатацію комплексу захисних споруд над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, відзначаються 36-ті роковини від дня катастрофи планетарного масштабу, від дня, який назавжди змінив історію та долі тисяч людей.

Цей скорботний день є нагадуванням кожному з нас про страшну трагедію, яка поглинула тисячі життів, ставши найбільшою катастрофою за всю історію ядерної енергетики.

На жаль, багато ліквідаторів уже давно відійшли у вічність. Велика повага усім мужнім та самовідданим людям, які боролися проти «мирного атому» і перемогли, поклавши на вівтар майбутнього свої життя і здоров'я, захистивши не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії енергоблоку.

Низький уклін усім ліквідаторам наслідків аварії за мужність і подвиг. Нехай Господь пошле вам міцного здоров’я.

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій, особливо сьогодні, коли мало чи не щодня ми чуємо погрози про ядерний тероризм.

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!