На території громади функціонують Пункти Незламності

Дата: 13.12.2022 10:48

У разі тривалої відсутності електроенергії, зігрітися, відпочити, випити гарячого чаю, зарядити гаджети, за необхідності отримати першу домедичну допомогу, можна у Пунктах Незламності. Вони працюватимуть безкоштовно і цілодобово.

На території Пулинської громади розміщені 2 такі Пункти, які знаходяться за адресами:

• смт Пулини, вул. Незалежності, 37 (27 державна пожежна рятувальна частина);
  • смт Пулини, вул. Незалежності, 44 (приміщення КНП «Лікарня).

Пункти Незламності укомплектовані усім необхідним: генераторами, запасами технічної і питної води, місцями для відпочинку, пристроями для заряджання гаджетів, аптечками тощо.

Знайти найближчий для себе Пункт можна на спеціальному сайті – nezlamnist.gov.ua. Також на інтерактивній мапі сайту, окрім Пунктів Незламності, міститься інформація про найближчі АЗС, аптеки і магазини, які працюватимуть на генераторах. На сайті ви також знайдете відповіді на всі актуальні питання, щодо функціонування таких Пунктів.

Зима обіцяє стати непростим випробуванням для усіх нас. Але ми вистоїмо і обов’язково переможемо! Тримаймося!

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису