Важлива інформація!

Дата: 13.12.2022 08:51

Шановні мешканці Пулинської громади, як повідомлялося раніше, під час тестування сигналу «Повітряна тривога» з’ясувалося, що система сповіщення, яка входить у єдину державну систему цивільного захисту, вийшла з ладу! Саме тому, з 1 грудня у Пулинській громаді не звучить сигнал про ракетну небезпеку.

Пулинська селищна рада направила звернення директору Житомирської філії АТ «Укртелекому» Євгену Українцю, відділу оборонної роботи та цивільного захисту, охорони праці Житомирської районної державної адміністрації, Департаменту з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської обласної державної адміністрації про термінове прийняття рішення щодо відновлення роботи системи оповіщення у громаді або альтернативних шляхів оповіщення населення про ракетну загрозу.

Наразі технічний відділ АТ «Укртелеком» працює над відновленням системи оповіщення.

Вкотре нагадуємо, що дізнатися про повітряну тривогу можна:

• через офіційний застосунок «Повітряна тривога;
  • у месенджерах Telegram і ViberОфіційний канал про тривоги в Україні в Telegram - Повітряна тривога;
  • завдяки онлайн-картам повітряних тривог, до прикладу єМапаalarmmap.onlinehttps://alerts.in.ua/.

Питання якнайшвидшого відновлення сигналу «Повітряна тривога» на щоденному контролі Пулинської селищної ради.

Просимо віднестися з розумінням до цієї ситуації та у разі сповіщення про повітряну тривогу з альтернативних джерел негайно переміститися до найближчого укриття або скористатися правилом «двох стін».

Бережіть себе! Все буде Україна!