Щирі вітання з Днем сухопутних військ України

Дата: 12.12.2022 08:00

Сьогодні, 12 грудня, уся країна вшановує титанічну працю відважних і надійних людей, незламних, вірних присязі патріотів, які є головним носієм бойової могутності Української держави – наших Сухопутних військ.

У цей день висловлюю щиру вдячність усім Воїнам та ветеранам Сухопутних військ за сумлінне виконання військового обов’язку, за оборону державного кордону та захист суверенітету і свободи України. Саме Ваша відвага і сила духу вражає кожного з нас і дає надію усім українцям на вільне мирне майбутнє.

Від душі бажаю кожному, хто стоїть на варті правди і справедливості сталевого здоров'я, мужності, незламності духу, постійної витримки на шляху до перемоги та якнайшвидшого повернення до своїх рідних! Нехай сили ваші міцнішають, а віра у перемогу ніколи не покидає ваші хоробрі серця!

Щира вдячність за ваш щоденний подвиг, за любов до України, оптимізм і незламну волю до Перемоги! Нехай Господь оберігає і захищає кожного з Вас!

Низько вклоняюся перед пам’яттю українських воїнів, які віддали своє життя за краще майбутнє рідної країни.

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!