Вітання селищного голови зі Всесвітнім днем футболу!

Дата: 10.12.2022 08:00

Шановні футболісти, тренери, уболівальники та аматори, від щирого серця вітаю Вас із Всесвітнім днем футболу!

Всесвітній день футболу – це велика подія для справжніх фанатів цього цікавого, виснажливого, сповненого емоцій і напруги виду спорту.

Праця футболістів надзвичайно складна, оскільки вимагає як фізичних, так і інтелектуальних зусиль, майстерності і витонченої техніки, терпіння і витривалості, а також емоційної стійкості та уміння зливатися з м’ячем воєдино. Тільки вправні футболісти можуть завоювати прихильність уболівальників, щоб відволікти їх від щоденних проблем та зарядити адреналіном.

Пулинська громада також має ким пишатися у цьому виді спорту, адже наші футболісти на змаганнях різного рівня регулярно показують успішні результати та підносять спортивну славу нашого краю.

У цей день щиро бажаю усім причетним витримки, міцного здоров’я та неодмінних перемог. Великого успіху, везіння, спортивної сили, вдалих футбольних і життєвих матчів! Нехай ваш м’яч завжди б’є у потрібні ворота, а кожен забитий гол буде тільки на вашу користь.

Дякую кожному за збереження і прогрес спортивного життя у нашій громаді! Зі святом!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!