Повідомлення про скликання 28 чергової сесії селищної ради

Дата: 01.12.2022 15:58

про скликання 28 чергової сесії селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 28.11.2022 року №83/02-03 скликається 28 чергова сесія селищної ради 8 скликання  15 грудня 2022 року о 10-00 год. в адміністративному приміщенні за адресою: вул. Шевченка, 104, смт. Пулини

На розгляд сесії виносяться  такі питання:

1. Про надання дозволу на укладання договору оренди нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності Пулинської селищної ради.

2. Про передачу майна.

3. Про передачу майна.

4. Про визнання таким, що втратив чинність, Додатку 2 рішення Пулинської селищної ради від 06.08.2020 № 2085 «Про прийняття у комунальну власність Пулинської селищної ради юридичної особи Архівна установа «Пулинський об’єднаний трудовий архів» Пулинської районної ради.

5. Про затвердження програми соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення Пулинської селищної ради на 2023 – 2025 роки.

6. Про затвердження Комплексної програми підготовки та проведення заходів територіальної оборони, мобілізаційної підготовки та мобілізації в особливий період людських та транспортних ресурсів, агітаційно – розяснювальної роботи та підготовки молоді до військової служби, забезпечення функціонування системи військового обліку, соціального і правового захисту військовослужбовців і членів їх сімей, прийняття на військову службу  за контрактом громадян України, доборі для проходження служби у військовому резерві Збройних Сил на території Пулинської селищної ради та проведення заходів удосконалення та модернізації шостого відділу Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2023-2024 роки.

7. Про затвердження  комплексної Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і території Пулинської селищної ради від надзвичайних ситуацій на 2023-2027 роки.

8. Про затвердження селищної цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб об’єднання співвласників багатоквартирних будинків Пулинської селищної територіальної громади під час підготовки опалювального сезону 2022/2023.

9. Про Цільову Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2023-2025 роки Пулинської селищної ради.

10. Про Програму із забезпечення та захисту прав дітей у Пулинській селищній раді на 2023 – 2025 роки.

11. Про внесення змін до рішення 27-ї сесії 7-го скликання від 21.05.2022р. №1669 «Про Програму відзначення (заохочення) підприємств, установ,  організацій, їх трудових колективів, окремих громадян за вагомий внесок в соціально-економічний, культурний розвиток Пулинської селищної ради на 2020-2024 роки».

12. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2020 року «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту у Пулинській селищній раді на 2021-2023 роки»

13. Про хід виконання Програми благоустрою населених пунктів Пулинської селищної ради на 2021-2023 роки.

14. Про хід виконання Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Пулинської селищної ради на 2021-2023 роки

15. Про передачу КУ « ДЮСШ Пулинської селищної ради»  з управління відділу гуманітарного в управління відділу освіти.

16. Про план роботи селищної ради на І-ше півріччя 2023 року.

17. Про план діяльності Пулинської селищної ради з підготовки проєктів  регуляторних актів на 2023 рік.

18. Про затвердження Плану (Програми) економічного  і соціального

розвитку Пулинської територіальної громади на  2023 рік.

19. Про внесення змін до бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

20. Про бюджет Пулинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

21. Про затвердження проєкту із землеустрою (ПВБП «Рубін»)

22. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо зміни ЦП (Лонський Л.Л.)

23. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (Рогозік Н.М.; Ковальчук Б.В.)

24. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно списку.

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (Залевська Г.В.)

26. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (ДП «Пулинський лісгосп АПК»)

27. Про надання дозволу Червоноармійському РСТ на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

28. Про надання погодження щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами.

29. Про поновлення договору оренди землі (ПП Поліщук М.П.)

30. Про припинення права користування земельною ділянкою (ДП Кооперативний ринок)

31. Про укладання договору оренди землі (Кузьменко С.В.)

32. Про відміну рішення 2 сесії 7 скликання Червоноармійської селищної ради від 17.12.2015 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».