Оголошено конкурс для медзакладів Житомирщини для участі у проєкті ЮНІСЕФ

Дата: 08.12.2022 15:26

Громадська організація "НУО In Touch Ukraine", як імплементуючий партнер Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), оголошує конкурс для медичних закладів Житомирської області для впроввадження універсально-прогресивної моделі домашніх візитів для дітей від 0 до 3 років.

У межах проєкту шукають справжніх фанатів своєї справи та високо мотивованих професіоналів, які бажають долучитися до впровадження в Житомирі та області універсально-прогресивної моделі домашніх візитів для дітей від 0 до 3 років.

Це особлива модель патронажу, яка включає не тільки спостереження за новонародженим, але й оцінку усіх можливих факторів ризику для здоров’я та добробуту дитини: починаючи від оцінки психоемоційного стану батьків і створення еко-карти родини, закінчуючи оглядом приміщення, в якому проживає сім’я і взаємодією зі сторонніми службами.

Подати заявку на реєстрацію можна за посиланням:

Заявки приймаються з 00:00 08.12.2022 до 00:00 22.12.2022.

Для того,аби подати заявку на участь Вам необхідно:

• обрати представників від закладу;

• заповнити заявку на участь;

• підкріпити офіційний лист від закладу;

• пройти співбесіду з експертами.

За результатами відбору ви зможете отримати:

• Професійне навчання за темою проєкту і суттєве підвищення вашої кваліфікації, підтверджене сертифікатом.

• Регулярні супервізії, як можливість отримати відповіді та підтримку від експертів.

• Супровід у розробці стандартних операційних процедур та нових підходів до роботи.

• Забезпечення портативними наборами для педіатрів та сімейних лікарів і планшетами.

• Медійну підтримку та допомогу у висвітленні діяльності Вашого закладу.

• Можливість співпрацювати з європейською гуманітарною організацією найвищого рівня (ЮНІСЕФ).

• Розширити коло професійних контактів, знайти однодумців та платформу для спільного розвитку та співробітництва.

ГО "НУО" In Touch Ukraine чекає на ваші заявки, аби разом розвивати медичний напрям в області!