У Ягодинському сільському клубі зібрали 1705 грн на підтримку ЗСУ

Дата: 07.12.2022 09:12

Благодійний концерт, який торкнувся кожного серця і кожної душі, провели вчора у сільському клубі Ягодинки.

У теплій домашній атмосфері співали і говорили про Україну, про її незламних Захисників і Захисниць, про Воїнів, які, на жаль, доєдналися до Небесного війська...

Переповнювали подих і підкочували сльози журливі слова пісні «Журавлі» у виконанні жіночого вокального дуету Центру культури і дозвілля.

У рамках благодійного концерту, за участю аматорів сіл Буряківка та Ягодинка, за сприяння завідуючої Ягодинським сільським клубом Зої Бондарчук та завідуючої Буряківським сільським клубом Наталії Антоненко, а також мешканців сіл, вдалося до благодійної скриньки зібрати 1705 грн.

Щира вдячність усім, хто долучився до заходу та вніс свою лепту у благородну справу!

Кожен допоможе – Україна переможе!

Тримаймося, вільні і незалежні!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису