Вітання Пулинського селищного голови

Дата: 01.12.2022 08:06

Шановні працівники прокуратури та  ветерани служби!

З нагоди вашого професійного свята прийміть сердечні вітання та слова щирої вдячності за особистий вклад кожного із вас у благородну справу зміцнення законності!

Завдяки вашій щоденній праці, професіоналізму, безкомпромісності, досвіду і знанням, наше суспільство і громадяни захищені від злочинності та беззаконня. Нині, дотримуючись правил Верховенства Права і Закону, ви стоїте на сторожі інтересів України та її народу, захищаєте демократичні права і свободи українців, гарантовані Конституцією, які по-звірськи паплюжить країна-терорист росія.

Шановні вартові Закону, зичу вам принциповості, стійкості, наполегливості, витримки, яка завжди супроводжуватиметься людяністю, небайдужістю та справедливістю. Нехай будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім'я Закону. Мирного неба, професійних здобутків, щастя і злагоди в домівках, міцного здоров’я та благополуччя! Зі святом!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!