Вітання Пулинського селищного голови

Дата: 30.11.2022 09:02

30 листопада у військово-професійному календарі України – День військовослужбовців та працівників радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України – професійне свято тих, хто боронить наше небо від ненависних окупантів, виявляє, відстежує та супроводжує ворожі літаки, гелікоптери, ракети та безпілотні літальні апарати й передає бойову інформацію вогневим засобам для їх знищення.

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани радіотехнічних військ, від щирого серця вітаю всіх вас з професійним святом та висловлюю глибоку вдячність за уважність, відповідальність і вчасність виявлення загроз. Щоденно ви демонструєте неймовірну майстерність у виявленні та знешкодженні запусків ракет військ держави-терориста. Кожен із нас завдячує вам можливістю дивитися у чисте, вільне від ворожої авіації, небо.

Дякуємо за очі для наших крил! Дякуємо за невтомність!

Вічна пам'ять та вічна слава Воїнам радіотехнічних військ, які віддали життя за Україну, її державність, незалежність і соборність.

Слава радіотехнічним військам Повітряних Сил Збройних Сил України! Слава Україні!