26 ЛИСТОПАДА ВШАНУЙМО ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ-ГЕНОЦИДУ

Дата: 26.11.2022 08:00

Щороку у четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам’ять мільйонів жертв Голодомору...

У XX столітті українці пережили голодомор тричі, та найстрашнішим, наймасовішим за кількістю людських жертв став голодомор 1932–1933 років. У цьому та наступному роках минає дев’ять десятиліть від злочину геноциду українського народу.

Голодомор 1932-1933 років в Україні – не історична минувшина, а трагічна сторінка історії, яка не має терміну давності і забуття. Вона була і залишається незагоєною раною генетичної пам’яті українського народу. Понад 7 мільйонів українців заморили штучним голодом для досягнення злочинної мети – ослаблення та винищення волелюбного українського селянства – соціальної основи нації.

Ворог не залишає спроб знищити нас і сьогодні, а їх головний інструмент - терор мирного населення. Ми мусимо пам'ятати жахливі сторінки нашої історії, щоб розуміти за що і проти кого ми боремось.

Шановна громадо, у цей скорботний день, на знак пам'яті про померлих під час страшного голодомору, о 16.00 год запаліть свічки у своїх домівках та доєднайтеся до Всеукраїнської акції "Запали свічку".

Пам'ятаємо! Єднаємось! Переможемо!

З повагою - Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!