Пулинська селищна рада висловлює вдячність

Дата: 21.11.2022 11:36

Шановні мешканці сіл Буряківка, Ягодинка, Веселе та небайдужі пулинці, Пулинська селищна рада висловлює вам щиру вдячність за збір картоплі для мешканців звільнених населених пунктів Херсонщини.

Завдяки вашій працьовитості, оперативності та готовності прийти на допомогу тим українцям, які нині опинилися у край складній ситуації, за мінімальний проміжок часу вдалося зібрати понад 1,5 тонни картоплі, яка вже передана на деокуповані території.

Шановна громадо, надалі також будуть проводитися подібні збори продуктів (зокрема, овочів) та інших речей, відповідно до потреб. Тому просимо кожного з вас, за можливості, доєднуватися до такої допомоги та підтримувати українців, які зазнали горя від рук ординської навали рашистів.

Переконані, що кожен з вас, за потреби, відгукнеться на клич про допомогу. Тримаймося! Все буде Україна!