З Днем Десантно-штурмових військ Збройних сил України

Дата: 21.11.2022 09:13

21 листопада, у День архангела Михаїла, який вважається безстрашним та справедливим воїном Бога, відзначається День Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

У цей День хочу висловити слова невимовної вдячності кожному десантнику за вірність, мужність і професіоналізм, за ті над зусилля, які вони докладають у боротьбі проти ворога.

Дійсно, саме Десантно-штурмові війська найперші там, де завжди найтяжче… Та ці Воїни, загартовані у боях, завжди швидко і якісно виконують поставлені завдання, даючи гідну відсіч ворогу.

Дорогі Воїни-десантники та ветерани військ, нехай крила і меч архангела Михаїла додають вам сили духу, міцного здоров’я, сталевої витримки та наснаги боронити нашу святу землю від зла.

Вічна і світла пам’ять Героям-десантникам, які полягли у боях за вільне майбутнє України!

Пишаємося легендарними Десантно-штурмовими військами Збройних сил України!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!