Вітання Пулинського селищного голови

Дата: 20.11.2022 07:29

Шановні працівники сільського господарства Пулинської громади та ветерани галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства України – свята дбайливих господарів, які щоденно розумом і руками, серцем і душею дбають про землю та надійно боронять продовольчий фронт країни.

У цей день хочу висловити глибоку повагу і вдячність керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва, працівникам ланів і ферм нашої громади за те, що докладаєте максимум зусиль для процвітання і добробуту нашої громади, стабільності та економічної стійкості нашої країни.

Незважаючи на усі труднощі, викликані війною, ви довели силу і міць сільськогосподарського сектору, щоденно розкриваючи потенціал галузі та розвиваючи потужності агропереробки. Навіть у важкий воєнний час ви працюєте на повну потужність, сумлінно виконуєте зобов'язання перед громадою, а також знаходите ресурси, щоб допомогти нашим Захисникам та внутрішньо переміщеним особам.

Дорогі працівники сільського господарства, щиро бажаю, аби кожен ваш день був наповнений добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю. Хай завжди втілюються у життя ваші плани, замисли та надії,  хай оминають вас природні стихії та всілякі негаразди, а ваші родини живуть у мирі, сімейному затишку та благополуччі.

Нехай і надалі благодатна українська земля засівається добром, щедро колоситься щастям і добробутом! Миру і якнайшвидшої Перемоги усім нам!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!