Вітання Пулинського селищного голови з нагоди Міжнародного дня студентів

Дата: 17.11.2022 09:54

17 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний день студента – свято, яке уособлює собою молодість, самостійність та прагнення до знань.

Це свято студентства – енергійної та прогресивної частини нашого суспільства, яке у такий складний час не стоїть осторонь суспільних проблем, активно волонтерить та наближає нашу перемогу на культурному, громадському та спортивному фронтах.

У цей день хочеться привітати усіх студентів нашої громади та побажати кожному успіхів у навчанні, незгасаючого оптимізму та натхнення на шляху до втілення мрій. Будьте впевнені у своїх силах, ефективно використовуйте кожну можливість, яку дарує Вам доля, не втрачайте дух свободи та лишайтеся потужним важелем у формуванні європейського майбутнього нашої країни!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!