Із засідання постійної комісії з гуманітарних питань та регламенту

Дата: 15.11.2022 11:30

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань та регламенту (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист). На порядок денний було винесено 2 питання.

Про демонтаж пам'ятника, що належать до символіки комуністичного тоталітарного режиму на території Пулинської селищної ради доповіла начальник відділу гуманітарного Олена Гузюк. З метою засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки, члени комісії підтримали проєкт рішення щодо демонтажу пам’ятника Горькому О. М., який розташований у с. Івановичі.

Секретар ради Людмила Метельська поінформувала присутніх про внесення змін до рішення селищної ради від 12.02.2019 року № 664 «Про затвердження положення про порядок найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, парків, скверів та інших об’єктів на території Пулинської селищної ради».

Після детального обговорення та вивчення питань порядку денного, члени комісії підтримали запропоновані проєкти рішень.

Фото без опису Фото без опису