Із засідання постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку

Дата: 11.11.2022 15:14

11 листопада 2022 року відбулося чергове засідання постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

Члени комісії розглянули 4 питання порядку денного, зокрема:

1. Про передачу обєктів вуличного освітлення.

2. Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю Пулинської селищної територіальної громади у новій редакції.

3. Про внесення змін до бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

4. Про попередній розгляд проєкту Бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

У ході засідання, з метою встановлення єдиних вимог до порядку списання майна, що є комунальною власністю Пулинської селищної територіальної громади, було затверджено Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю Пулинської селищної територіальної громади. Також було вирішено прийняти у комунальну власність Пулинської селищної ради мережі вуличного освітлення, які були змонтовані приватним підприємством «Енергія» за замовленням Мартинівської сільської ради у селах Новий Завод та Мартинівка.

Окрім іншого, члени комісії детально розглянули та обговорили пропозиції щодо внесення змін до бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2022 рік, а також заслухали інформацію начальників структурних підрозділів селищної ради щодо проєкту Бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису