Відбулася товариська гра між юними спортсменками Пулинської громади та м. Житомир

Дата: 07.11.2022 09:41

У п’ятницю, 04 листопада, учениці Новозаводського ліцею і вихованки Пулинської ДЮСШ 2008-2009 р.н. взяли участь у тренувальних іграх з дівочою футбольною командою СДЮСШОР «Полісся» (м. Житомир).

Такі навчально-тренувальні товариські ігри проводяться з метою формування у спортсменів умінь і навичок з різних напрямів навчально-тренувальної та спортивної роботи, відбору обдарованих вихованців, поліпшення комунікації з командами області для обміну досвідом та відшліфовування техніки гри. Ці поєдинки позитивно впливають на загальну атмосферу суперництва та формують сприятливі умови для здорової конкуренції. Крім цього, це гарна нагода підготуватися до нових змагань та побачити свої сильні й слабкі сторони.

У ході матчу наші спортсменки на тренувальній базі «Полісся» зіграли 3 тайми товариської гри з сильним суперником, зарядилися неймовірною спортивною енергією та бажанням рухатися до підкорення нових вершин.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису