У бібліотеці експонується виставка-спогад "Пам'ять про війну нам книга залишила"

Дата: 28.10.2022 11:12

З нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників у бібліотеці Пулинської селищної ради експонується виставка-спогад "Пам'ять про війну нам книга залишила".

Працівники бібліотеки запрошують усіх охочих згадати неоціненний подвиг наших дідів та вшановути тих, хто самовіддано рятував рідну землю і здобув перемогу над окупантами.

"Нині Україна знову переживає випробування війною. Знову лунає звук сирени та здригається небо від гулу літаків. Ворог хоче загарбати, знищити, зламати силу, волю, дух. Але наш волелюбний, єдиний український народ неможливо здолати. І надіємося, що в нашому календарі з'явиться ще один надзвичайно важливий, всіма очікуваний, День визволення України від рашистських загарбників. Тримаймося. Все буде Україна!", - мовлять працівниці бібліотеки.