Пам’ять про минулі часи боротьби навіки у наших серцях…

Дата: 28.10.2022 13:04

У День визволення України від фашистських загарбників Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк та інші працівники селищної ради хвилиною мовчання вшанували пам'ять про тих, хто ціною власного життя та неймовірних страждань виборював право на свободу українського народу у протистоянні з нацистами.

З метою вшанування пам’яті загиблих героїв у часи Другої світової війни відбулося покладання квітів до Монументу Слави та до Братської могили на селищному кладовищі.

28 жовтня, у день остаточного вигнання нацистів за межі сучасної території України, ми з вдячністю вшановуємо пам’ять воїнів діючої армії, партизанських з’єднань і підпільних угрупувань, які загинули за визволення України, віддаємо щиру данину поваги усім, хто постраждав від цієї війни, уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та відбудовував і піднімав зі згарищ українські міста і села.

Вічна пам'ять усім, чиї життя забрала війна… Вічна слава!